O firmie

Strona główna » O firmie
Lewa bok
Baner lewa Baner prawa O firmie

Firma eSKol powstała w 1996 początkowo pod nazwą Stanisław Jerzy Kołowajtys Zakład Handlu i Usług Transportowych. Obecnie pod odświeżoną nazwą eSKol Stanisław Jerzy Kołowajtys została przeniesiona na ulicę Łomżyńską w Szczytnie. Od ponad 20 lat dostarczamy dla Państwa domów węgiel, aby zapewnić komfort w domowym zaciszu. Dokładamy wszelkich starań, aby precyzyjnie dopasować opał do Państwa potrzeb oraz wymagań. Nasz węgiel jest dostarczany z najlepszych kopalni, zapewniając wysoką jakość opału, a co za tym idzie – zadowolenie każdego klienta.

Równoczesną działalnością firmy eSKol jest skup złomu stalowego i metali kolorowych. Kupujemy każdą ilość złomu jaką Państwo do nas dostarczą. Klasyfikacja odpadów przeprowadzana na terenie zakładu dzieli się na kategorie, uzależniając od tego cenę. Metale kolorowe mają zdecydowanie szerszy wachlarz kategorii. Zachęcamy Państwa do przywozu złomu w rozliczeniu za węgiel. Klienci często nie zdają sobie sprawy, że za niewielką ilość odpadu w postaci np. złomu stalowego lub kolorowego typu miedź, mogą zakupić dużą ilość dowolnego opału na naszym zakładzie!

Zapraszamy również do współpracy zakłady pracy oraz fabryki. Posiadamy niezbędne zezwolenia na przyjmowanie odpadów zgodnie z kodem odpadu. Jesteśmy w stanie zapewnić odbiór złomu ze wskazanego miejsca składowania.


Kontakt

eSKol Stanisław Jerzy Kołowajtys

12-100 Szczytno
ul. Łomżyńska 1A

Tel.: 790 200 912
Tel.: 514 901 024

E-mailE-mail
FacebookFacebook

Dół prawa

ESKOL - NAJLEPSZY OPAŁ DLA TWOJEGO DOMU

Skup złomu i metali kolorowych
Zadzwoń: 790 200 912
Dół lewa Dół prawa Dół lewa Dół prawa
Cień dół